Háčkujeme jarný kardigan

kurz

Kurz pre všetky tvorilky, ktoré by sa radi naučili narábať s háčikom. Alebo aj pre tie z vás, ktoré už ovládate krátky či dlhý stĺpik, ale radi by ste si vytvorili jedinečný kúsok do šatníka. Pripravila som si pre vás jednoduchý a pri tom efektný kardigan, ktorý využijete už počas jarných mesiacov aj chladnejších letných večerov. Verím, že neostanete pri uháčkovaní len jedného kúsku. 

Budeme pliesť z úplne nových vlniek, ktoré na náš trh prinesie v apríli e-shop klbkoshopa.eu od talianskeho výrobcu LAINES DU NORD. Ako úplne prvý kurz odskúšame vlnku Holiday (70% merino, 30% akryl), ktoré prináša do projektov príjemnú ľahkosť a atraktívnu farebnú pestrosť. 

Počas 3 - 4 hodín trvania kurzu sa naučíme začiatok projektu, vzor spočívajúci z dlhých stĺpikov. Doma si následne veľmi ľahko vyhotovíte telo kardiganu. Na dokončenie sa stretneme na ďalšom spoločnom či individuálnom kurze.

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o háčkovanie.

KEDY?

v sobotu 07.04.2018 od 13,00 (do cca 17,00)

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Kupeckého 33, Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár, ktorý nájdeš nižšie alebo e-mailom na andrea.popletena@gmail.com. Zaslanie prihlášky je záväzné.

Kurz sa bude konať, ak sa do 09.03. prihlási minimálne 4 účastníčky, maximálne 8.

Kurzovné je 15,- € (bez materiálu na tvorbu kardiganu). Na mieste si môžete zakúpiť kvalitnú vlnku (odporúčam) a potrebný háčik. Ak máte svoje, prineste si.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 3 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

V prípade, že sa odhlásite neskôr ako 3 dni pred kurzom, resp. neprídete, bude vám vystavená faktúra s poplatkom za kurz a objednaný materiál.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Ako môže váš kardigan vyzerať?


Rezervujte si svoje miesto na kurze

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihláste sa na kurz