Blog
 

KLUB Popletena

27.04.2021

Aby sa vám nakupovanie u nás páčilo ešte viac, prinášame od 1.5.2021 KLUB Popletena. Je určený pre všetkých zákazníkov, ktorí sú alebo budú u nás registrovaní. Za vašu registráciu a nákupy vás odmeníme bodmi a pevne veríme, že postupne aj ďalším bonusmi.

Priznám sa, že ku vlnkám, takým tým ozajstným a pre mnohých z vás "pichľavým" ma priviedol môj syn. Chcel pulóver, ktorý využije pri náročných túrach počas treskúcej zimy aj chladných letných nocí. Pulóver, ktorý sa dá ľahko vyvetrať, ak sa v ňom spotí. Nuž, a tie požiadavky spĺňajú len prírodné priadze, tradične vyrábané.

Pre Popletenu sú Vianoce sviatkom magickým, pokojným a spokojným. Sú o malých prekvapeniach a trochou dobrého jedla. Tie tohtoročné Vianoce a adventný čas sú v druhým sviatkom, ktorý trávime aj s vami, milé naše tvorilky. Aj pre vás si už po druhý krát pripravujeme prekvapenia v duchu našich sviatkov. Nechceme, aby ste u nás bezhlavo nakupovali...

Ďalšou novinkou sezóny, ktorá patrí do skupiny "Klbiek odinakiaľ" je nezničiteľná priadza PERFECT od Sandnes Garn. Nórskeho výrobcu vlniek, ktorý na výrobu používa lokálne vlny, z domácich nórskych ovečiek a taktiež aj alpaku z prirodzených zdrojov.

Prvou novinkou sezóny z oddelenia "Klbká odinakiaľ" od nás pre vás sú mäkké klbká nadýchanej baby lamy - BABY LAMA od SANDNES GARN.

Teda, presnejšie PopletenaYarn a náš obchodík poletenayarn.shop má dnes jeden rok. 11.9.2018 sme pre nás slávnostne, po týždňoch bez spánku, spustili náš obchodík. Presne si pamätáme pocit, prvú objednávku, prvé reakcie. Prešiel rok...


Viete čo znamená "blokovanie" upletených alebo uháčkovaných projektov z kvalitných prírodných priadzí (či zmesy prírodných priadzí z dodatkom max 50% umelých vlákien)?
Po upletení či uháčkovaní šatiek, pulóvrov, svetrov, ponožiek, čiapok, rukavíc atď sa projekt namočí do do studenej vody (maximálna teplota do 30 stupňov), v ktorej sme rozpustili...