Blog
 

V mojich statusoch na facebookovej stránke či na profile instagrame Popletenej ste neraz čítali "Uplietla som či ušila kúsok, ktorý dokonalo zapadne do môjho kapsulového šatníku". O čom to vlastne píšem?

KLUB Popletena

27.04.2021

Aby sa vám nakupovanie u nás páčilo ešte viac, prinášame od 1.5.2021 KLUB Popletena. Je určený pre všetkých zákazníkov, ktorí sú alebo budú u nás registrovaní. Za vašu registráciu a nákupy vás odmeníme bodmi a pevne veríme, že postupne aj ďalším bonusmi.

Priznám sa, že ku vlnkám, takým tým ozajstným a pre mnohých z vás "pichľavým" ma priviedol môj syn. Chcel pulóver, ktorý využije pri náročných túrach počas treskúcej zimy aj chladných letných nocí. Pulóver, ktorý sa dá ľahko vyvetrať, ak sa v ňom spotí. Nuž, a tie požiadavky spĺňajú len prírodné priadze, tradične vyrábané.

Pre Popletenu sú Vianoce sviatkom magickým, pokojným a spokojným. Sú o malých prekvapeniach a trochou dobrého jedla. Tie tohtoročné Vianoce a adventný čas sú v druhým sviatkom, ktorý trávime aj s vami, milé naše tvorilky. Aj pre vás si už po druhý krát pripravujeme prekvapenia v duchu našich sviatkov. Nechceme, aby ste u nás bezhlavo nakupovali...

Ďalšou novinkou sezóny, ktorá patrí do skupiny "Klbiek odinakiaľ" je nezničiteľná priadza PERFECT od Sandnes Garn. Nórskeho výrobcu vlniek, ktorý na výrobu používa lokálne vlny, z domácich nórskych ovečiek a taktiež aj alpaku z prirodzených zdrojov.

Prvou novinkou sezóny z oddelenia "Klbká odinakiaľ" od nás pre vás sú mäkké klbká nadýchanej baby lamy - BABY LAMA od SANDNES GARN.

Teda, presnejšie PopletenaYarn a náš obchodík poletenayarn.shop má dnes jeden rok. 11.9.2018 sme pre nás slávnostne, po týždňoch bez spánku, spustili náš obchodík. Presne si pamätáme pocit, prvú objednávku, prvé reakcie. Prešiel rok...