Kurz pletenia pre začiatočníkov

Chcete sa naučiť pliesť a hľadáte kurz? Chcete opäť pliesť, lebo kedysi dávno vás to veľmi bavilo, len akosi nebol čas pre túto tvorivú zábavu? Pletiete krátko a chceli by ste viac, len potrebujete pomoc? Tento kurz som pripravila pre vás, milé budúce tvorilky, zručné pletiarky.

Zima je tu a s ním aj potreba a nálada pliesť teplé doplnky. Poďme sa spolu naučiť upliesť prvé riadky a možno aj základnú čiapku alebo nákrčník z kvalitnej vlnky.

Naučím vás nahodiť očká na ihlice, pliesť hladko aj obrátene a ukážem vám modernú techniku pletenia na kruhových ihliciach - spôsob Magic Loop (magický kruh). Techniku, ktorú následne využijete pri pletení čiapky alebo aj nákrčníka. Technika, pri ktorej nezošívate jednotlivé diely a pletiete stále do kruhu. Čiapka je úžasný a jednoduchý úvod do techniky.

KEDY?

Úvodná časť, sobota 28.1.2023 od 13,30 do 15,30 (max do 16,00)

Druhá časť, podľa záujmu 4.2.2023 od 13,00 do 16,00 

  • zopakovanie toho, čo sme sa naučili v úvodnej časti (nahodenie očiek, hladko, obrátene a ukončenie)
  • úvod do pletenia v kruhu (nahodenie očiek, spojenie očiek a pletenie)

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Komunitný point, Pezinok (historická RADNICA)

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete kliknutím na odkaz nižšie.

Kurz sa bude konať, ak sa do 15.01.2022 prihlásia minimálne 3 účastníčky.

Kurzovné je 40,- € za úvodnu časť 28.1,2023 (aj s materiálom, kvalitné klbko na učenie či čiapku). Ak máte ihlice (kruhové od veľkosti 4 až 8, závisí od vybranej priadze), prineste si. Ak nie, napíšte, na kurze bude možné kúpiť aj tie.

Kurzovné druhú časť 4.1.2023 - účastníčky prvej časti 10,-€

Kurzovné druhú časť 4.1.2023 - ak sa zúčastňujete len tejto časti 20,-€  (bez materiálu, ihlice zapožičiame + skúšobná priadza na precvičenie)

Poplatok za kurz je potrebné uhradiť vopred. Po prihlásení vám bude e-mailom zaslané info o platbe. V prípade neúčasti si kurz môžete presunúť na náhradný termín. Uhradený materiál obdržíte osobne.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Prihlasovací formulár

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihláste sa na kurz