Kurz pletenia pre začiatočníkov

Chcete sa naučiť pliesť a hľadáte kurz? Chcete opäť pliesť, lebo kedysi dávno vás to veľmi bavilo, len akosi nebol čas pre túto tvorivú zábavu? Tento kurz som pripravila pre vás, milé budúce tvorilky, zručné pletiarky.

Jeseň je tu a s ním aj potreba a nálada pliesť teplé doplnky. Poďme sa spolu naučiť upliesť prvé riadky a možno aj základnú čiapku alebo nákrčník z kvalitnej vlnky.

Naučím vás nahodiť očká na ihlice, pliesť hladko aj obrátene a ukážem vám modernú techniku pletenia na kruhových ihliciach - spôsob Magic Loop (magický kruh). Techniku, ktorú následne využijete pri pletení čiapky alebo aj nákrčníka. Technika, pri ktorej nezošívate jednotlivé diely a pletiete stále do kruhu. Čiapka je úžasný a jednoduchý úvod do techniky.

KEDY?

Podľa záujmu

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete kliknutím na odkaz nižšie.

Kurz sa bude konať, ak sa do 13.09.2019 prihlásia minimálne 3 účastníčky.

Kurzovné je 30,- € (aj s materiálom, kvalitné klbko na čiapku). Ak máte ihlice (kruhové od veľkosti 5 až 8, závisí od vybranej priadze), prineste si. Ak nie, napíšte, na kurze bude možné kúpiť aj tie.

Poplatok za kurz je potrebné uhradiť vopred. Po prihlásení vám bude e-mailom zaslané info o platbe. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, že svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 13.09.2019). Uhradený materiál obdržíte osobne.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Chcem sa prihlásiť

Vyplňte všetky potrebné údaje a zakúpte si kurz