Popletena

Vianoce s Popletenou

05.12.2019

Pre Popletenu sú Vianoce sviatkom magickým, pokojným a spokojným. Sú o malých prekvapeniach a trochou dobrého jedla. Tie tohtoročné Vianoce a adventný čas sú v druhým sviatkom, ktorý trávime aj s vami, milé naše tvorilky. Aj pre vás si už po druhý krát pripravujeme prekvapenia v duchu našich sviatkov. Nechceme, aby ste u nás bezhlavo nakupovali zbytočnosti a už vôbec nie hromadili priadzu, za ktorú vďačíme tým úžasným stvoreniam, ktoré sa o ňu s nami delia...

Vopred ďakujeme za tú chvíľku, v ktorú strávite v našej spoločnosti a prezriete si našu malú ponuku.

Vianočná kolekcia PopletenaYarn 2019

Druhý rok prinášame špeciálnu vianočnú limitovanú kolekciu ručne farbenej PopletenaYarn. Kolekciu, ktorá sa už nezopakuje, nefarbíme ju na objednávku. Je skrátka darčekom len pre dané Vianoce.

Tento rok sme pripravili a zafarbili pre vás úžasnú vlnku, to najlepšie čo ponúkajú ovečky - britskú vlnu Bluefaced Leicester Wool. Vlna, ktorá je jemná, hrejivá s luxusným hodvábnym leskom. Tá najlepšia vianočná voľba.

6 rôznych odtieňov v 100 g pradienkach, ktoré vytvárajú dve farebné línie v hrúbke DK (100 g/225 m):

  • Pompézne Vianoce - nájdete v nej odtieň Pompézne Vianoce, My Russet, Gold, Deep Forest
  • Sladké Vianoce - skladá sa z odtieňov Sladké Vianoce, My Russet, Coffe, Gold 

Čaká na vás TU

Vianočná darčeková poukážka

Aj tento rok si preto môžete u nás vybrať pre seba či svoju blízku tvorilku vianočnú darčekovú poukážku. Vytlačenú na recyklovanom papieri, s originálnou pečaťou a miestom na vaše osobné želanie v ľubovoľnej hodnote, previazanú červenou mašličkou. Obdarená si ju nájde v obálke a môže si za ňu vybrať čokoľvek na základe unikátneho kódu po dobu jedného kalendárneho roka.

Objednať si ju môžete a garantujeme doručenie do Vianoc najneskôr 17.12.2019 prostredníctvom pošty alebo do pobočky Zásielkovne. Pre oneskorencov vieme vianočnú poukážku doručiť aj elektronickou formou aj v deň Vianoc!

Zakúpiť si ju môžete TU

Vianočná zľava na sady ChiaoGoo a LYKKE

Vianoce sú časom splnených prianí. Vieme, že mnohé z vás túžia po sade ihlíc našich úžasných značiek ChiaoGoo a LYKKE. Tieto Vianoce ich môžete mať pre seba či tú svoju tvorilku o 10% lacnejšie. Zľava pre vás platí do 24.12.2019. Objednávať môžete do tohto termínu, dodanie do Vianoc však garantujeme len pri objednaní do 6.12.2019. Po tomto dátume pre vás sadu objednáme. Aj keď vám bude doručená neskôr, na požiadanie vystavíme vianočný darčekový certifikát, ktorý vložíte do obálky a pod vianočný stromček.

Objednávať môžete TU

Veríme, že ak zvolíte a vyberiete si darček u nás, potešíte seba a či niekoho ďalšieho. 

Za celý tím Popletena Vám prajeme spokojné  a pokojné prežitie Vianoc!

Popletena