Kurz čiapka alebo nákrčník

Nákrčník a čiapka
Nákrčník a čiapka

Máme za sebou prvý pezinský kurz pletenia čiapky a tento kurz nadväzuje naň. Vítané sú účastníčky prvého kurzu, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie. Budeme si opäť pliesť čiapku (jednoduchú alebo zložitejšiu) alebo nákrčník ku čiapočke. Taktiež si podľa skúseností zvolíme jednoduchú verziu alebo zložitejšiu. Všetky alternatívy z kvalitných vlniek, ktoré pohladia vašu dušu. Z blížiacimi Vianocami sa tak naučíme vytvoriť darček pre seba či svojich najdrahších.

KEDY?

v sobotu 02.12.2017 od 13,00 (do cca 17,00)

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Kupeckého 33, Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár, ktorý nájdeš nižšie alebo e-mailom na andrea.popletena@gmail.com.

Kurz sa bude konať, ak sa na daný čas prihlási minimálne 3 účastníčky, maximálne 5.

Kurzovné je 15,- € (bez materiálu na tvorbu). Na mieste si môžete zakúpiť kvalitnú vlnku a kruhové ihlice. Ak máte svoje, prineste si.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 3 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Rezervuj si svoje miesto na kurze

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihlás sa na kurz