Kurz "Háčkovaná taburetka"

Budeme dotvárať pomocou špagátu Bobbiny rozkošnú taburetku - štokerlíček háčkovaním a vytvoríme tak jedinečný kúsok, ktorý naozaj nikto iný nemá. Ideálny vianočný darček!

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o háčkovanie, ktoré však ovládajú krátky a polodlhý stĺpik.

KEDY?

sobota 27.04.2019 od 13,00 do 17,00

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

POČET MIEST?

maximálne 5

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete kliknutím na odkaz nižšie.

Kurz sa bude konať, ak sa do 19.04. prihlásia minimálne 3 účastníčok, maximálne 5.

Kurzovné je 50,- € (aj s materiálom - taburetka, 2 špagáty). Na farebnosti špagátov sa dohodneme vopred. Háčik v cene nie je, potrebný č. 10. Ak nemáte, háčik vám zabezpečím. Vhodný, s ktorým sa vám bude dobre tvoriť, si môžete kúpiť na kurze.

Poplatok za kurz je potrebné uhradiť vopred. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, že svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 19.04.2019). Uhradený materiál obdržíte osobne.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Takto môže vyzerať váš výtvor


Rezervujte si svoje miesto na kurze

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete tu