Kurz "Pletená cool taška"

Budeme pliesť tašku, ktorú nik iný nemá. Upletené telo tašky nám dotvorí efektné, taktiež ručne vyrobené a našité ucho a iné komponenty z parádnej umelej kože. Kto bude chcieť, môže zvoliť aj kožené komponenty.

Viac info čoskoro

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie, ktoré však ovládajú hladké a obrátené očká.

KEDY?

v druhej polovici 2018  

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Kupeckého 33, Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár, ktorý nájdeš nižšie alebo e-mailom na andrea.popletena@gmail.com. Zaslanie prihlášky je záväzné.

Kurz sa bude konať, ak sa do 18.05. prihlásia minimálne 4 účastníčky, maximálne 8.

Kurzovné je 15,- € (bez materiálu na tvorbu). Na použitej priadzi a potrebných ihliciach sa vopred dohodneme.

Poplatok za kurz a materiál je potrebné uhradiť vopred. Po prihlásení vám bude e-mailom zaslané info o platbe. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, že svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 19.05.2018). Uhradený materiál obdržíte osobne alebo zašleme poštou.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.


Rezervujte si svoje miesto na kurze

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihláste sa na kurz