Kurz pletená šatka II

Po kurzoch, na ktorých sme sa učili pliesť čiapku a nákrčník sa stretneme opäť a upletieme si spoločne perfektnú šatku. Naučím vás v dvoch častiach (2 po sebe nasledujúce kurzy) jednoduchý a obmeniteľný návod na šatku, podľa ktorého upletiete šatku zimnú či letnú.

V prvej časti kurzu vás naučím začiatok šatky tvarovanie šatky a obmenu farieb. V druhej časti si ukážeme ako dotvoriť šatku jednoduchým čipkovým vzorom (lace) strapcami či brmbolcami a ako pružne ukončiť šatku.

Šatky si upletieme z kvalitných vlniek, ktoré budú k dispozícií na zakúpenie priamo na kurze.

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie.

KEDY?

V sobotu 10.02.2018  od 13,00 (do cca 17,00)

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Kupeckého 33, Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár, ktorý nájdeš nižšie alebo e-mailom na andrea.popletena@gmail.com. Zaslanie prihlášky je záväzné.

Kurz sa bude konať, ak sa na daný čas prihlási minimálne 3 účastníčky, maximálne 5.

Kurzovné je 15,- € (bez materiálu na tvorbu). Na mieste si môžete zakúpiť kvalitnú vlnku a kruhové ihlice. Ak máte svoje, prineste si.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 3 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

V prípade, že sa odhlásite neskôr ako 3 dni pred kurzom, resp. neprídete, bude vám vystavená faktúra s poplatkom za kurz a objednaný materiál. 

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.