Kurz pletená šatka 

Tentokrát si upletieme spoločne perfektnú šatku. Naučím vás jednoduchý a obmeniteľný návod na šatku, podľa ktorého upletiete šatku zimnú či letnú. 

Naučíme sa začiatok šatky tvarovanie šatky a obmenu farieb. Povieme si ako si doma upletiete čipkovú časť, dotvoríte strapcami či brmbolcami a ako pružne ukončíte projekt. V prípade, že si nebudete isté, dohodneme sa na individuálnom či skupinovom následnom stretnutí.

Šatky si upletieme z kvalitných vlniek, ktoré sú v cene kurzu.

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie. Dôležitá je základná znalosť hladkého a obráteného pletenia. 

KEDY?

v sobotu 03.11.2018 od 13,00 (do cca 17,00)

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Bratislava (Rača)

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete kliknutím na odkaz nižšie. 

Kurz sa bude konať, ak sa do 30.09. prihlásia minimálne 4 účastníčky.

Kurzovné je 30,- € (aj s materiálom, kvalitná vlnka na šatku). Ak máte ihlice (kruhové od veľkosti 9), prineste si. Ak nie, napíšte, na kurze bude možné kúpiť aj tie.

Poplatok za kurz je potrebné uhradiť vopred. Po prihlásení vám bude e-mailom zaslané info o platbe. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, že svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 27.10.2018). Uhradený materiál obdržíte osobne.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 3 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Ako môže vyzerať moja šatka?


Rezervujte si svoje miesto na kurze

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete t