Kurz pletenia dizajnovej šatky

Kurz pre všetky tvorilky, ktoré sú nešťastné, že si nedokážu podľa návrhov na Ravelry, písané prevažne po anglicky, upliesť šatku. Vybrala som pre vás kúsok od mojej obľúbenej dizajnérky Janiny Kallio, ktorá vymýšľa pletené vecičky nielen pre oko, ale dokonalé na nosenie. Naučím vás prácu s anglickým návrhom, ako sa vyznať v skratkách a kde hľadať pomoc. Taktiež ako šatku blokovať po upletení a ako sa o ňu postarať, aby bola dlho krásna.

Budeme pliesť z vlniek od Martin´s Lab, Comfy merino, ktorého farebné variácie nájdete tu KLIK. Výber je široký, až 70 farebných kombinácií! 

Počas 3 - 4 hodín trvania kurzu si spolu nahodíme šatku, upletieme prvú časť a prejdeme na časť lace - čipkového vzoru. Doma už šatku veľmi lahko dopletiete.

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie, ktoré už vedia pliesť hladké a obrátené očká a nebude pre nich problém naučiť sa čosi nové. 

KEDY?

v sobotu 17.03.2018 od 13,00 (do cca 17,00)

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Kupeckého 33, Pezinok alebo KLBKOŠOPA Senec (závislé od počtu účastníčok)

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár, ktorý nájdeš nižšie alebo e-mailom na andrea.popletena@gmail.com. Zaslanie prihlášky je záväzné.

Kurz sa bude konať, ak sa do  09.03. prihlási minimálne 4 účastníčky, maximálne 8.

Kurzovné je 15,- € (bez materiálu na tvorbu a návrhu šatky). Je potrebné si zakúpiť grafický návrh šatky pred konaním kurzu. Na mieste si môžete zakúpiť kvalitnú vlnku a kruhové ihlice. Ak máte svoje, prineste si.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 3 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

V prípade, že sa odhlásite neskôr ako 3 dni pred kurzom, resp. neprídete, bude vám vystavená faktúra s poplatkom za kurz a objednaný materiál. 

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.

Ako môže vaša šatka vyzerať?


Rezervuj si svoje miesto na kurze

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihláste sa na kurz