Kurz "Pletený letný top"

Tentokrát si upletieme spoločne letný TOP. Letný top? Nebude mi v ňom teplo? Nie! Naučíme sa pliesť taký strih a z takého materiálu, ktorý naozaj budete nazývať ako letný topík. Čo je však najlepšie, v zime si upletiete podľa tohto návodu zimnú cool vestu!

Naučím vás v dvoch častiach (2 po sebe nasledujúce kurzy alebo jedno kurzové popoludnie a jedna osobná konzultácia) jednoduchý a obmeniteľný návod na TOP.

Top budeme pliesť z ručne farbených pradienok (alpaka s hodvábom a ľanom alebo merino a ľan - 36€) alebo s klbiek v kombinácií bavlna a ľan (29€). Závisí od preferencií a finančnej náročnosti. 

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie, ktoré však ovládajú hladké a obrátené očká.

KEDY?

 zrušený

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Kupeckého 33, Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete cez registračný formulár, ktorý nájdeš nižšie alebo e-mailom na andrea.popletena@gmail.com. Zaslanie prihlášky je záväzné.

Kurz sa bude konať, ak sa do 04.05. prihlásia minimálne 4 účastníčky, maximálne 8.

Kurzovné je 30,- € (bez materiálu na tvorbu). Na použitej priadzi a potrebných ihliciach sa vopred dohodneme. 

Poplatok za kurz a materiál je potrebné uhradiť vopred. Po prihlásení vám bude e-mailom zaslané info o platbe. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, že svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 05.05.2018). Uhradený materiál obdržíte osobne alebo zašleme poštou.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.


Fotografie, ktoré vám napovedia...

Ako sa rodí top

Rezervujte si svoje miesto na kurze

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihláste sa na kurz