Kurz "Pletený raglánový pulóver"

Od pletenia raglánového pulóvra vás doposiaľ odrádzalo hlavne to, že dostupné návody sú písané v angličtine? Poďte sa naučiť pliesť ten svoj na kurz a po slovensky. 

Opakujeme kurz, na ktorom sa naučíme pliesť raglánový pulóver, ktorý celý upletieme na kruhových ihliciach, v celku a bez potreby zošívania dielov! 

Naučím vás v dvoch častiach (2 po sebe nasledujúce kurzy alebo jedno kurzové popoludnie a jedna osobná konzultácia) jednoduchý a obmeniteľný návod na RAGLÁNOVÝ PULÓVER.

Pulóver budeme pliesť z ručne farbených pradienok POPLETENA YARN alebo z inej kvalitnej priadze. Závisí od preferencií a finančnej náročnosti. 

Vítané sú účastníčky predchádzajúcich kurzov, ale aj všetky nové záujemkyne o pletenie, ktoré však ovládajú hladké a obrátené očká a pletenie na kruhových ihliciach.

KEDY?

 Úvodný termín kurzu 16.02.2019 o 13,00 (do cca 17,00). Ďalší termín spoločného stretnutia po dohode.

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

POTREBNÁ ZNALOSŤ?

Mierne pokročilá - nahodenie očiek, naberanie, uberanie, pletenie do kruhu na kruhových ihliciach.

Kurz nie je vhodný pre začiatočníkov bez znalosti pletenia na kruhových ihliciach

(ak nie ste zdatné a chcete sa zúčastniť kurzu, môžete sa objednať na individuálny kurz pletenia na kruhových ihliciach - hodina 10,-€ )

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete kliknutím na odkaz nižšie. 

Kurz sa bude konať, ak sa do 04.02. prihlásia minimálne 4 účastníčky, maximálne 6.

Kurzovné je 50,- € (bez materiálu na tvorbu).

Materiál si môžete vybrať z nasledovných možností:

  • Ručne farbená priadza v hrúbke fingering Popletená yarn (2 pradená) + CUSI Lamana (4 klbká) - 64,- € 
  • Klbká 20% alpaka, 40% vlna, 40% akryl  (výber z 11 farieb) - 11 x 50g - 40,- €

Na použitej priadzi a potrebných ihliciach sa vopred dohodneme. Farebný vzorkovník klbiek zašlem e-mailom. Ručne farbené pradená Popletena yarn je možné vybrať z ponuky, farebnosť CUSI je možné vybrať z ponuky 24 farieb a doladiť ku ručne farbenej Popletena yarn. 

Kurz nie je možné absolvovať z prinesenej priadze, pletenie je nutné podľa predom pripraveného počtu očiek, ktoré prepočítavam vopred podľa stanovenej priadze. Taktiež nepodporujem pletenie z priadzí, ktoré majú syntetický pôvod viac ako na 50% zloženia

Poplatok za kurz a materiál je potrebné uhradiť vopred. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, ak svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 09.02.2019). Uhradený materiál obdržíte osobne alebo zašleme poštou.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.


Fotografie, ktoré vám napovedia...

Ako sa rodí pulóver 

Rezervujte si svoje miesto na kurze

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete tu