Kurz šitia - strihanie látky podľa strihu

Top The Camber od Merchant&Mills
Top The Camber od Merchant&Mills
Top The Camber od Merchant&Mills
Top The Camber od Merchant&Mills
Detail na top od Popletenj
Detail na top od Popletenj

Zoberieme jeden osvedčený strih - THE CAMBER TOP a vystrihneme kúsok odevu, ktorý bude základom vášho šatníka. Kúsok, ktorý si poľahky aj samé ušijete. A ak nie samé, tak na ďalšom kurze ho ušijeme spolu.

Jednoduché!

Ak aj vy patríte medzi tie šikovné, avšak nesmelé alebo doposiaľ váhajúce, ktoré by ste radi naštartovali šijacie stroje, tento kurz je pre vás.

Naučíme sa ako a podľa čoho si vybrať strih a látku na váš kúsok odevu. Naučíme sa ako strih preniesť na látku a vystrihnúť diely s látky presne, aby vám neskôr spod rúk a vášho šijacieho stroja vyšiel dokonalý kúsok.

Pre koho je kurz určený?

  • pre úplne začiatočníčky
  • pre mierne pokročilé
  • aj pre vás, ktoré ste nešili veľmi dlho

Aj šitie sa vyvíja, to ako sa s látkou a strihom pracovalo pred pár rokmi, už celkom neplatí. Je to oveľa zábavnejšie a pohodlnejšie. A to si práve ukážeme, spoločne sa to naučíme.

KEDY?

Sobota 5.9.2020 od 14,00 do 19,00

Ak sa rozhodnete si s nami top aj ušiť, môžete tak urobiť o týždeň neskôr na pokračovaní kurzu - Kurz šitia - šijeme top The Camber

KDE SA KURZY KONAJÚ?

V Coworkingovom centre pri Mlsnej Emme, Štefániková ul. v Pezinku

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

CENA KURZU?

Cena kurzu je 49,-€ - uhrádzate TU

V cene kurzu je zahrnuté:

  • 1,2 m kvalitnej látky Merchant&Mills z ponuky e-shopu - vyberajte TU a svoj výber zaznačte do prihlasovacieho formulára nižšie
  • strih na THE CAMBER TOP v PDF formáte
  • strihový papier
  • zapožičanie všetkých pomôcok na kurze (krieda, meter, nožnice, špendlíky...)
  • občerstvenie - voda, pagáčiky
  • prenájom miestnosti na kurz

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete vyplnením kontaktného formulára, ktorý sa nachádza nižšie. Následne si v e-shope objednať účasť na kurze, doobjednať potrebné pomôcky. Svoju objednávku uhraďte vopred na účet.

Poplatok za kurz a materiál je potrebné uhradiť vopred na účet. Objednávku zašleme poštou alebo si ju prevezmete priamo na kurze. Návod v PDF forme bude zaslaný e-mailom.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

V prípade, že svoju účasť zrušíte v čase menej ako 7 dní od konania kurzu, poplatok za kurz nevraciame, je možné presunúť účasť na ďalší termín.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné a tvorivé chvíle v milej spoločnosti.Prihláste sa

Vyplňte všetky potrebné údaje a prihláste sa. Následne uhraďte kurz v e-shope. Až následne je vaše prihlásenie platné.