Popletena

Máme narodeniny!

10.09.2019

Máme 1 rok. 

Teda, presnejšie PopletenaYarn a náš obchodík poletenayarn.shop má dnes jeden rok. 11.9.2018 sme pre nás slávnostne, po týždňoch bez spánku, spustili náš obchodík. Presne si pamätáme pocit, prvú objednávku, prvé reakcie. Prešiel rok...

Sme tak trochu dojatí, poznáte to - prvá oslava vášho dieťaťa. Naše bábätko, ktoré sme tak dlho očakávali, sa pred rokom narodilo, už nie je novorodeniatko, ani dojčiatko, už sa nám batolí a začína sa stavať na dve nohy. Neisto, ešte sem tam spadne, ale s láskavou podporou vás, naše milé tvorilky, naše najdrahšie zákazníčky.

Sme dojatí, že ste pri týchto prvých krokoch s nami. Dovoľte nám trochu zabilancovať.

PopletenaYarn, priadza ručne farbená na najkvalitnejších základoch aké vám len vieme priniesť, je tu pre vás rok v ruka v ruke v spojení s ChiaoGoo a vlnkami od ďalších renomovaných výrobcov, tvorí základ nášho e-shopu. Pribudli projektové taštičky z dielne Popletenej a my pre vás stále častejšie vymýšľame, čo všetko by sme si spolu uplietli, čo vás ešte naučiť, aby mali vlnky a úžasné pomôcky na tvorenie, využitie. Vy sa zapájate, s radosťou, nadšením a je vám deň čo deň viac!

Oslavujeme! 

Oslavujte s nami. Dnes to bude aj o darčeku. Dnes máte od nás rozsiahlu 10% zľavu na pradienka PopletenaYarn a na všetky sady od ChiaoGoo a KnitPro. Dnes každý zákazník, ktorý si v priebehu 11.9.2019 objedná, dostane od nás v balíčku aj darček. Dnešné nákupy budeme žrebovať, dvaja z vás dostanú od nás projektové košíčky Popletena, ktoré nik iný nemá.

Na záver.

Bol to zaujímavý a hektický rok pre Popletenú. Prajeme si veľa dobrých nápadov, aby sme včas vedeli prísť s novinkami, ktoré potrebujete, aby sme boli inovatívni a neobchádzala nás tvorivosť. 

Tiež si prajeme veľa spokojných tvoriliek. Nech je nás stále viac! 

Ďakujeme, že vďaka vám, sa to naše batoľa naučí chodiť bez pádov :-)

Tím Popletena


Popletena