Popletenej tvorba

z mojich ihlíc, háčika a farieb na vlnku

Najskôr bol háčik a najmä ihlice mojím najväčším relaxom po náročnom dni. Usadala som sa do kresla, aby som z kvalitnej vlnky vytvorila zaujímavú pleteninku, ktorá poteší moje oko a možno aj pohladí za srdce inú parádnicu či parádneho mladého pána :-)

Postupne sa z tohto relaxu a úžasnej zábavy stala práca mojich snov. Okrem tvorenia z vlniek, samotné priadze aj vlastnoručne farbím. Vznikla PopletenaYarn, pradená z najkvalitnejších prírodných svetových priadzí, farbené na Slovensku, technikou s použitím kvalitných (na tento účel určených) farieb, ktoré sú bezpečné pre vás aj prírodu.

V ponuke e-shopu nie je len naša ručne farbená PopletenaYarn, ale aj dve ďalšie značky priadze, ktoré zohľadňujú princípy udržateľnosti a nevznikajú na základe týrania zvierat - Rosy Green Wool a Sandnes Garn.

U Popletenej nenájdete len pradienka a klbká, ale aj kvalitné pomôcky ChiaoGoo, LYKKE, KnitPro a Eucalan, ktoré ocení každá tvorilka. 

Naďalej sa ochotne podelím s tým čo viem a práve preto sa so mnou môžete stretnúť aj na kurzoch a workshopoch, ktoré organizujem. Viac informácií o aktuálne pripravovaných nájdete tu na stránke.

Všetko nové a aj staršie nájdete na mojej FB stránke TU a na instagrame TU

Pre viac info o sortimente a nákup navštívte náš e-shop www.popletenayarn.shop