Pletená čiapka

Jeseň je tu a s ním aj potreba a nálada pliesť teplé doplnky. Poďme sa spolu naučiť upliesť základnú alebo aj zložitejšiu čiapku z kvalitnej vlnky. 

Naučím vás pliesť čiapku na kruhových ihliciach - spôsob Magic Loop (magický kruh). Technikou, ktorú následne využijete pri pletení nielen čiapky, ale aj nákrčníka, pulóvrov a topov. Technika, pri ktorej nezošívate jednotlivé diely a pletiete stále do kruhu. Čiapka je úžasný a jednoduchý úvod do techniky.

KEDY?

sobotu 13.10.2018 od 13,00 

KDE SA KURZY KONAJÚ?

Pezinok

KTO KURZY VEDIE?

Ja, Andrea Sedlačková :-)

AKO SA NA KURZ PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete kliknutím na odkaz nižšie. 

Kurz sa bude konať, ak sa do 08.10. prihlásia minimálne 4 účastníčky.

Kurzovné je 25,- € (aj s materiálom, kvalitná vlnka na čiapku). Ak máte ihlice (kruhové od veľkosti 5 až 8, závisí od vybranej priadze), prineste si. Ak nie, napíšte, na kurze bude možné kúpiť aj tie. 

Poplatok za kurz je potrebné uhradiť vopred. Po prihlásení vám bude e-mailom zaslané info o platbe. Poplatok za kurz vraciame len v prípade, že svoju neúčasť oznámite 7 dní vopred (do 06.10.2018). Uhradený materiál obdržíte osobne.

AKO ZRUŠÍM ÚČASŤ NA KURZE?

Vopred ďakujem, že prihlásenie beriete záväzne. Chápem, že vám do účasti na kurze môže niečo vojsť. V takom prípade vás poprosím, dajte mi aspoň 7 dni vopred e-mailom alebo telefonicky vedieť, že sa na kurze nezúčastníte, aby som prípadne vedela zohnať za vás náhradu, prípadne osloviť náhradníčky pri väčšom záujme. Vopred ďakujem.

Už teraz sa nesmierne teším na príjemné chvíle. Čajík, kávička či niečo drobné ku nim je samozrejme pre vás v cene kurzu.


Rezervujte si svoje miesto na kurze

Prihlásiť a uhradiť svoj kurz môžete tu