Popletena

Adventný čas u Popletenej

13.12.2018

Milé naše Tvorilky,

v predvianočnom čase sa ku vám prihováram po prvý krát od narodenia nášho e-shopu. Prežili sme prvé, veľmi hektické obdobie, ktoré nám prinieslo vás - desiatky nových registrovaných užívateliek či zároveň aj zákazníčiek. Tešíme sa z rozrastajúcej rodinky Popletenej.

Aj v týchto dňoch vám prinášame novinky. Uviedli sme po prvý krát kolekciu Vianočná Popletena yarn. 5 originálnych a len pre tieto Vianoce pripravených odtieňov na ozaj skvostnom NewMerino (100% merino od ovečiek z Austrálie) v hrúbke DK. Najvhodnejšia jemnosť a zároveň dostatočná pevnosť, ktorá sa nemení ani po vypraní. Veľmi vhodné na svetre, pulóvre, šatky, čiapky... Jemnosť vhodná aj pre detičky. Už teraz si môžete uchmatnúť z pradienok, ktoré sa nikdy opakovať nebudú a s vianočnou kolekciou sa opäť stretneme až o rok. 

Doplnili sme sety na čiapky, ktoré sú tak obľúbené. Objednať si môžete sety v hrúbke DK a aran v osvedčenom zložení baby alpaca a vlna v mnohých farebných kombináciách. 

Pošepkajte svojim blízkym, že chcete vianočnú poukážku od Popletenej alebo obdarujte svoju Tvorilku poukážkou, za ktorú si ona potom vyberie svoju vlnku, kurz alebo ihlice.Podarujte poukážku v hodnote od 10€ do 100€ svojmu najbližšiemu, ktorý si zaň vyberie peknú pleteninku od Popletenej. Vianočné darčekové poukážky vo vianočnom prevedení, s unikátnym kódom, ktorý si poľahky uplatníte počas platnosti na celý sortiment popletenayarn.shop. Taktiež na každú individuálnu objednávku ručne farbenej priadze či každého kúsku pleteného či háčkovaného odevu či doplnku. Poukážku s pečaťou, previazanú mašličkou s priestorom na dopísanie osobných slov pre obdarovaného vám zašleme poštou.Pre oneskorencov ponúkame možnosť zaslania poukážky aj elektronicky v upravenej forme osobného listu podľa želania. 

Ďalšou novinkou je americká značka pomôcok na pletenie a háčkovanie ChiaoGoo, ktorá je TOP výrobcom hlavne pletacích ihlíc. Prvé sady kovových špičiek už naše zákazničky používajú, ostatné očakávame každým dňom. Ďalšiu objednávku budeme zasielať dodávateľovi v novom roku. O tom ako sa s ChiaoGoo pletie si môžete prečítať v mojom blogu a ja vám ich vrelo odporúčam. Prečítať si ho môžete tu

S novinkami nekončíme ani po sviatkoch. Ale o tom čo chystáme vám napíšem opäť po Vianociach s novoročným prianím.

Aby som nezabudla na podstatné. Dokedy si môžete objednať, aby ste mali zásielky doručené do Vianoc? Ako každý rok, aj tento má Slovenská pošta a Zásielkovňa, plné ruky práce. Preto vám odporúčam neváhať a objednať čo najskôr. Záverečný termín na predvianočné objednávky je streda 19.12. do 14,00 v prípade dopravy poštou alebo prostredníctvom Zásielkovne na dobierku alebo uhradené platobnou kartou či paypalom. V prípade platby bankovým prevodom a dopravy poštou či prostredníctvom Zásielkovne musí byť platba pripísaná na náš bankový účet do stredy 19.12. do 14,00. Do ČR zasielame taktiež, prostredníctvom Zásielkovne. Pre ČR klientov platí hraničný termín utorok 18.12. do 14,00 v prípade platby na dobierku, kartou či paypalom. Úhrada vopred na bankový účet musí byť pripísaná do útorka 18.12. do 14,00.

Náš e-shop bude v prevádzke počas celých vianočných sviatkov. Zásielky budeme odosielať priebežne počas prvých pracovných dní. Majte však trpezlivosť, ako iste viete, v tomto období je všetko inak

Milé naše tvorilky, prajeme vám pokojný a neuponáhľaný adventný čas, v ktorom si nájdete priestor aj pre ihlice či háčik. Prajeme vám prekrásne Vianoce v kruhu svojich blízkych. Nech majú radosť z darčekov, ktoré im pripravíte, či už ich samé vytvoríte alebo po starostlivom výbere kúpite. Ak ich budete vytvárať z vlniek od Popletenej, už vopred sa tešíme na fotografie vašich dielok.

My sme si pre vás pripravili tiež jeden malý darček. Popletena vám na ďalšie vaše nákupy vlniek a pomôcok daruje 3,- €. Nájdete ich vo svojom účte po prihlásení v najbližších hodinách a využiť ich môžete na celý sortiment e-shopu počas nasledujúcich 3 mesiacov.

S láskou a vďakou Popletena a jej tím :-)

Popletena